6 груд. 2016

Семінар-практикум для вихователів груп продовженого дня

6 грудня у Згурівській ЗОШ І-ІІІ ст. пройшов семінар-практикум для вихователів груп продовженого дня. Перед учасниками семінару виступила заступник директора з навчально-виховної роботи школи Бойко Ніна Григорівна, яка ознайомила з умовами та системою роботи закладу. Учасники семінару обговорили питання виховання самостійності у молодших школярів на кожному етапі режиму дня. Переглянули виховний захід у 1класі "Здорова дитиниа-багата Україна", який підготувала та провела Дюкова Оксана Михайлівна - вихователь групи продовженого дня Згурівської ЗОШ І-ІІІ ст.. . На свято також були запрошені батьки першокласників, які радо вітали юних декламаторів , бурхливими оплесками супроводжували кожку пісню у їх виконанні.
2 груд. 2016

Акція Всесвітній день боротьби зі СНІДом.

1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Україна залишається лідером у Європі за масштабами поширення ВІЛ – інфекції, а кількість хворих у світі сягає 33 млн осіб. У рамках циклу заходів психолога позашкільного закладу у Будинку творчості Згурівського району відбувся флешмоб, в якому брали участь 65 вихованців. Була проведена акція, метою якої було привернути увагу вихованців та педагогів до вирішення проблеми епідемії, дискримінації ВІЛ-інфікованих. Акція розпочалась із того, що кожен вихованець отримав червону стрічку від психолога БДЮТ Гончаренко І.В., як символ боротьби зі СНІДом.
30 лист. 2016

Родинне свято «Шануй батька й неньку»

25 листопада 2016 року у першому класі затишно, як у рідній хатині. Тут зібралися батьки, дідусі та бабусі першокласників. Вихованці-першокласники запросили свою родину на виховний захід , тема якого «Шануй батька й неньку», щоб подякувати їм за любов і ласку, за тепло сердець, за все те, що можна вкласти в одне слово – турбота. Сьогодні дитячі серця переповнені теплом, любов’ю, на обличчі кожної дитини радість, впевненість, бо поруч мама, тато, бабуся і дідусь. Звучать пісні, вірші, прислів’я, теплі слова, вибачення, прохання…. І все це нашим дорогим татусям, матусям, бабусям, дідусям. На очах усіх присутніх – сльози радості.
28 лист. 2016

Скорботна пам'ять поколінь

Насиченим видався день для Будинку творчості Згурівщини 26 листопада. На базі БДЮТ відбулася спільна нарада методистів РМК, заступників директорів ЗНЗ і педагогічних працівників БДЮТ метою якої була презентація діяльності закладу. Протягом наради директор БДЮТ Кислицька Г.І. oзнайомила присутніх із діяльністю закладу, а керівники гуртків презентували свій досвід роботи і діяльність гуртків, також для всіх присутніх було проведено екскурсію до музею «Скарбниця духовності» керівниками гуртків Гончаренко І.В., Костюк Г.І. На завершення заходу педагоги віддали шану трагічним сторінкам нашої історії і хвилиною мовчання вшанували жертв Голодомору 1932-1933рр.
25 лист. 2016

«Наступність- проблема актуальна»

24 листопада 2016 року в ДНЗ «Веселка» відбувся круглий стіл на тему: «Наступність- проблема актуальна».
22 лист. 2016

Раннє виявлення дітей з мовленнєвими порушеннями та надання консультативної допомоги педагогам та батькам.

16 листопада до Жуківського НВК завітали завідуюча ПМПК Скринник Світлана Миколаївна та консультант ПМПК , логопед дошкільного закладу Логвиненко Ірина Олександрівна.Метою їх візиту було раннє виявлення дітей з мовленнєвими порушеннями та надання консультативної допомоги педагогам та батькам.
22 лист. 2016

Вартові землі української

Саме під таким гаслом у Будинку творчості на Згурівщині протягом 14 – 21 листопада відбулися заходи присвячені Дню національної Гідності та Свободи. Тематичний тиждень розпочався із виставки дитячих малюнків «Українські захисники – борці за гідність і свободу», яка була розміщена у музеї БДЮТ. 18.11 відбулася зустріч за круглим столом з учасником Майдану та бойових дій на Сході нашої країни Олександром Костянтиновичем Рибінським, людиною, яка з перших днів стояла на захисті нашої незалежної і вільної України.
21 лист. 2016

"Формування ключових компетентностей учнів на уроках у початковій школі"

18 листопада 2016 року на базі Згурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар учителів 3 класу на тему: "Формування ключових компетентностей учнів на уроках у початковій школі". Учителі відвідали урок математики в 3 класі (учитель Льодін С. О.), побували на виховній годині, присвяченій українській мові (вчитель Кузьменко С. А.). Керівник методоб"єдннаня Луневська Л. в. ще раз обговорили критерії оцінювання учнів 3 класу.
18 лист. 2016

16.11.2016 року на базі Жуківського НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок" відбувся районний семінар вчителів фізики "Розвиток предметних компетентностей учнів на уроках фізики та в позакласній діяльності". Посиленню компетентнісного підходу у формуванні змісту фізичної освіти сприяють уроки- захисти навчальних проектів, які включені в нову програму з фізики для 7-9 класів, тому присутні вчителі з великим інтересом переглянули урок-захист навчальних проектів у 8 класі з теми "Теплові явища", під час якого учні демонстрували свої дослідницькі навички, уміння самостійно здійснювати пошук необхідної інформації, готувати презентації до своїх виступів (учитель Рокочий М. В., учитель-методист).
17 лист. 2016

«Сучасні підходи до планування класного керівника та форм роботи з дітьми»

15 листопада 2016 року у Згурівській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся районний семінар-практикум класних керівників на тему «Сучасні підходи до планування класного керівника та форм роботи з дітьми» в якому взяли участь начальник служби у справах дітей Згурівської райдержадміністрації Лобода Тамара Олександрівна та головний спеціаліст служби Довженко Марина Сергіївна. В ході семінару керівник районного методичного об’єднання класних керівників, лауреат обласного етапу конкурсу «Класний керівник року-2016», автор виховної програми «Школа здоров’я» Журавська Інна Миколаївна продемонструвала власний виховний план та озвучила основні сучасні вимоги до планування.