16 лист. 2016

VІІ Всеукраїнської краєзнавчої конференції учнівської молоді «Мій рідний край, моя земля очима сучасників"

2016 рік позначений видатною подією в історії нашої держави – 25-річчям незалежності України. Ця дата втілила у собі віковічну боротьбу і прагнення народу за незалежність, суверенність кордонів і право на самоідентичність мови і культури. Незалежність стала новою точкою відліку в житті кожного українця. Творення історії батьківщини, її сьогодення і майбутнього починається сьогодні і залежатиме від уміння підростаючого покоління відбудовувати свою стратегію майбутнього: інтелектуальну, культурну, громадянську – як для власної самореалізації, так і для розбудови держави – головна мета VІІ Всеукраїнської краєзнавчої конференції учнівської молоді «Мій рідний край, моя земля очима сучасників. Конференція проходила під егідою Міністерства освіти і науки України, Малої Академії Наук, Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, Департаменту освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації, Миколаївського обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді.
15 лист. 2016

районний етап обласного змагально-мотиваційного конкурсу «Обери майбутнє»

10 листопада 2016 року у Згурівькій ЗОШ І-ІІІ ст.. відбувся районний етап обласного змагально-мотиваційного конкурсу «Обери майбутнє», який став логічним продовженням конкурсу малюнків з реклами професій та спільним заходом з Згурівським районним центром зайнятості.
15 лист. 2016

«Твоє майбутнє - у твоїх руках»

10 листопада 2016 року в приміщенні відділу освіти Згурівської райдержадміністрації відбувся районний етап конкурсу дитячого малюнку «Твоє майбутнє - у твоїх руках», який щорічно проходить за рішенням Київської обласної державної адміністрації та сприянням Згурівського районного центру зайнятості. За підсумками журі призові місця здобули:
11 лист. 2016

Семінар учителів 4 класу на тему: "Форми та методи роботи зі здібними та обдарованими дітьми".

11 листопада 2016 року на базі Згурівського НВК "Гімназія - ЗОШ І ступеня" відбувся семінар учителів 4 класу на тему: "Форми та методи роботи зі здібними та обдарованими дітьми". Учителі відвідали відкритий урок із літературного читання, вчитель Сита Т . В. Тема: " І. Гнатюк "Козацький дуб". Початок роботи над проектом "Про що можуть розказати дерева-очевидці історичних подій".
7 лист. 2016

І І ( районний ) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології

05.11.2016р. на базі Згурівського НВК « Гімназія- ЗОШ І ступеня» пройшов І І ( районний ) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології для учнів 8-10 класів, в якому взяли участь 33 учні з 11 закладів освіти .
6 лист. 2016

04 листопада 2016 року у методкабінеті відділу освіти відбувся семінар-практикум практичних психологів та соціальних педагогів на тему "Ні! виховній агресії в сім"ї. Робота з батьками".
6 лист. 2016

04 листопада 2016 року на базі Згурівського НВК "Гімназія - ЗОШ І ступеня" відбувся семінар учителів зарубіжної літератури на тему "Формування читацьких інтересів школярів. Буктрейлер як засіб зацікавленості учнів до читання".
2 лист. 2016

Семінар-практикум вчителів математики "Формування компетентностей учнів на уроках математики"

02.11.2016 року на базі Згурівського НВК "Гімназія - ЗОШ І ступеня" відбувся семінар-практикум вчителів математики "Формування компетентностей учнів на уроках математики". На семінарі були розглянуті питання:
2 лист. 2016

Cемінар-практикум вчителів хімії "Розв"язування задач підвищеної складності, олімпіадних задач"

01.11.2016 року на базі Згурівського НВК "Гімназія - ЗОШ І ступеня" відбувся семінар-практикум вчителів хімії "Розв"язування задач підвищеної складності, олімпіадних задач". На семінарі були розглянуті питання: 1. Про проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії. 2. Розв"язування задач підвищеної складності для підготовки учнів до ІІ (районного) та ІІІ (обласного) етапів Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії.
13 жовт. 2016

Засідання Всеукраїнського клубу «Директор школи»

6-7 жовтня Інститут педагогіки НАПН України гостинно відчинив двері директорам навчальних закладів України. Саме там відбулося чергове засідання Всеукраїнського клубу «Директор школи», а мені пощастило стати учасником такого поважного зібрання. Відкрила пленарне засідання 07.10.2016 року керівник Клубу – Олена Миколаївна Онаць – кандидат педагогічних наук, старший науковий співробітник відділу економіки та управління загальною середньою освітою Інституту педагогіки НАПН України. Олена Миколаївна зазначила, що розбудова нової школи в Україні – це вимога 21 століття. Цікавою була її інтерпретація ключових компетентностей сучасності. Зокрема: