13 квіт. 2018

11 квітня відбувся семінар викладачів художньої культури на базі Згурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Сучасні інтерактивні методи навчання сприяють реалізації компетентнісного підходу до навчання. Компетентнісний підхід вчителя при формуванні та розвитку особистості - це вимога часу. В Україні уже є кагорта вчених – вчителів, вчителів – практиків, які досконало володіють технологіями та методиками компетентнісного підходу до навчання. Вивчаючи досвід їх роботи, опрацьовуючи інтерактивні форми та методи роботи вчитель може вдало їх використовувати з метою формування ключових компетентностей учнів. Тож на засіданні семінару вчителі поділилися своїм досвідом та обговорили зміст вправ і завдань, які використовують на уроках.
5 квіт. 2018

29 березня 2018 року на базі ОЗН Новоолександрівського НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад" відбувся семінар учителів 4 класу на тему: "Формування життєвих компетентностей учнів на уроках в початкових класах". Учителі відвідували урок "Я досліджую світ" в класі, задіяному у дослідно-експериментальній роботі регіонального рівня за темою "Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової загальної освіти" (учитель Кутова Н. А.). Учитель 2 класу Кашуба М. Б., яка проводить дослідно-експериментальну роботу всеукраїнського рівня за темою "Технологія навчання учнів початкової школи "Розумники", показала вчителям урок української мови. Учителі Кутова Н. А. та Кашуба М. Б. поділилися своїми напрацюваннями.
5 квіт. 2018

28 березня в Згурівському НВК "Гімназія - ЗОШ І ступеня" відбувся майстер-клас для вчителів образотворчого мистецтва (керівник Наконечна Л. Д. - вихователь-методист Войтівського НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок"та Олійник Л. В., вчитель-методист Згурівського НВК "Гімназія - ЗОШ І ступеня"). Учителі удосконалювали своє уміння в мистецтві батику. З його допомогою можна створювати прекрасні речі для інтерєру. Малюнок виконується розплавленим воском по тканині. А з допомогою техніки так званого "швидкого олівця" присутні переносили на папір весну. Цим "швидким олівцем" були фарба та вмілі руки. Отриманий на заняттях досвід буде використаний на уроках образотворчого мистецтва, а особливо в організації гурткової роботи.
27 бер. 2018

Участь у « Філософських читаннях-2018»

22 березня 2018 року відбулася цікава подія для учнів Київського обласного територіального відділення Малої академії наук України – обласна учнівська науково-практична конференція «Філософські читання - 2018». Приймали конференцію в закладі, який має дев’ятирічний досвід проведення Філософських читань - Білоцерківському навчально-виховному об’єднанні «Ліцей – Мала академія наук». Ініціатором проведення Філософських читань на обласному рівні стало Наукове товариство учнів Київського обласного комунального позашкільного навчального закладу «Мала академія наук учнівської молоді». Не залишились осторонь цього заходу і юні науковці Згурівського районного відділення МАН. Активним учасником читань став Ващенко Валентин, учень 9 класу Жуківського НВК « ЗОШ І-ІІІ ступенів- дитячий садок».
23 бер. 2018

Семінар шкільних бібліотекарів

21 березня 2018 року відбувся семінар шкільних бібліотекарів закладів освіти району за темою «Краєзнавча робота шкільної бібліотеки в контексті навчально – виховної діяльності сучасного закладу освіти».
19 бер. 2018

Районний семінар учителів біології та екології

14 березня 2018 року на базі Великокрупільського НВК "ЗОШ І-ІІ ступенів-дитячий садок" відбувся районний семінар учителів біології та екології з теми "Використання сучасних засобів навчання на уроках біології".
7 бер. 2018

З 8 Березня!

Дорогі, прекрасні колеги!
6 бер. 2018

МАН-Юніор Дослідник

Запрошуємо учнів 7-10 класів до участі у Всеукраїнському інтерактивному конкурсі «МАН-Юніор Дослідник». Конкурс проводиться у два етапи: І етап – заочний; ІІ етап – онлайн-захист проектів.
6 бер. 2018

Сесія для вчителів початкових класів

2-3 березня 2018 року на базы Згурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшла перша сесія для вчителів початкових класів, які в 2018-2019 навчальному році будуть навчати учнів 1 класу.
20 лют. 2018

Оголошення

Учителям початкових класів, які з вересня 2018 року навчатимуть початкові класи: